آموزش در آموزشگاه موسیقی هوم

 

صفحه اصلی     اساتید      نشریات      نمایشگاه      تماس

 

سازهای ایرانی :

آموزش تار ؛ سه تار ؛ سنتور ؛ دف ؛ تمبک ؛ نی ؛ کمانچه ؛ تمبور ؛ پیانو ایرانی و ویولن ایرانی

دربخش آموزش سازهای جهانی :

پیانو : کلاسیک ، ایرانی

گیتار : کلاسیک ، الکتریک ، بلوز ، جاز ، فلامینکو ، گیتار باس

ویولن : کلاسیک ، ایرانی

سازهای بادی :  فلوت کلیددار ، فلوت ریکوردر , ساز دهنی , ساکسیفون

 کوبه ای : کاخن , درامز

سلفژ ؛

 

غیره :

در بخش آموزش دوره های آکادمیک صداسازی : آواز کلاسیک ؛ آواز پاپ ؛ آواز ایرانی ؛ تصنیف خوانی و ردیف آوازی ، صداسازی ؛ تئوری موسیقی ؛ هارمونی ...

دوره های موسیقی کودک  ( موسیقی اُرف )

برگزاری کنسرت های پژوهشی در طول سال با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

موسیقی کودک :

همه کودکان استعداد آموختن موسیقی را دارند . هر فردی در محیطی مناسب استعدادش گسترش میابد .. پس چهار چوب های خشک آموزشی را کنار می گذاریم  و با استفاده از شیوه های نوین آموزش موسیقی برای کودکان سعی در بالابردن اعتماد به نفس کودکان؛ بالابردن دایره لغات کودکان، به راه  انداختن خلاقیت کودکان؛  لطیف و خوش اخلاق بار آمدن کودکان ؛فراگیری و تقویت حس مشارکت در کار گروهی را داریم ...رابطه یک کودک با موسیقی حتی به قبل از تولد آغاز میشود ، مطالعات نشان داده است که نوزادان در صورتی که در سه ماه آخر حاملگی به نغمه های موسیقی گوش داده باشند رفتارشان تغییر می کند . نوزادان به شدت به نواک صداها حساس اند و حتی عکس العمل های متفاوت به سبک های متفاوت موسیقی دارند .

یکی از بهترین راه هایی که پدر مادر می توانند علاقه به موسیقی را در کودکان خود برانگیزند این است که خود نمونه مثبتی برای آنها شوند عشق خود را به موسیقی نشان دهند بچه های خود را از سنین بسیار پائین با موسیقی و کنسرت آشنا کنند و برای آنها و به همراه آنها در منزل آواز بخوانند.... و ما مفتخریم که با در نظر گرفتن درست ترین و به روزترین  منابع آموزشی بهترین شیوه ی انتقال آموزش موسیقی را به کودکان عزیز بکار میگیریم .

 

بروز ترین شیوه های آموزش موسیقی در غرب تهران،اشرفی اصفهانی ( صادقیه ، آریاشهر )

بازگشت به صفحه اصلی